سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران در وایت لند

وایت لند بر خود واجب میداند که با تمام قوا و توان از کلیه اطلاعات شخصی و خریدهای شما به عنوان عضو سامانه حفاظت نموده و این اطلاعات را جز با مجوز مقامات قضایی در اختیار شخص حقیقی یا حقوقی ثالثی قرار ندهد . متن ذیل شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات توسط وایت لند است. این اطلاعات شامل مواردمنحصر به هر کاربر بوده و از طریق آنها میتوان فرد را شناسایی نمود.. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک )ایمیل(، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

شما با عضویت در سامانه وایت لند مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی ٬ ایمیل و … را در اختیار ما قرار می دهید. شما پس از ورود به به عنوان کاربر وایت لند شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها ٬ پرداخت ها و اطلاعات فردی شما در اختیار وایت لند خواهد بود. همچنین وایت لند اطلاعاتی از قبیل IP شما ٬ اطلاعات کوکی ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از اینگونه اطلاعات تنها در موارد تبلیغاتی و یا تهیه محتویات متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان ها و افراد دیگر قرار نخواهد گرفت. هدف اصلی از جمع آوری اطلاعات اعضا، تنها به دلیل ارائه خدمات منحصر به فرد وایت لند است تا ما بتوانیم با داشتن اطلاعات ،امنیت را به طرز قابل توجهی ارتقا داده و در صورت وقوع هر پیشامدی، خریدار قابل شناسایی باشد.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سامانه وایت لند وارد کرده اید.حساب کاربری شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی باشد و تنها توسط مدیریت امکانپذیر است.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

وایت لند دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند ٬ دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت. کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده های نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است. کلیه اطلاعات مربوط به سامانه وایت لند در زیرساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری می شوند.

دریافت اخبار تازه ها و فروش های ویژه و راه های لغو آن

وایت لند بر اساس درخواست شما اخبار مربوط به تازه ها و فروش های ویژه را برای شما ارسال می کند، که شما از طریق مدیریت حساب در وبسایت و یا از انتهای ایمیل های دریافتی، می توانید تعداد و دسته بندی پیام های خود را تنظیم کنید و حتی عضویت خود را لغو نمایید . امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما ٬ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سامانه وایت لند را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی ٬ درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.

اهداف

• بالا بردن آگاهی خریداران قبل از خرید با وقت کافی جهت تصمیم گیری
• احترام به مشتریان و شرکای تجاری و کسب رضایت طرفین جهت استمرار کار
• ایجاد ارتباط بین خریداران و تامین کنندگان کالا و خدمات
• عرضه محصولات با بهترین کیفیت و کمترین قیمت
• عرضه محصولات متفاوت با تنوع بالا در انواع برندها
• صرفه جویی در زمان و هزینه ها
• تنوع در کالاها متناسب با هر نوع نیاز و سلیقه مشتریان
• بازاریابی و تبلیغ بدون ریسک برای شرکای تجاری خود با هدف جذب
مشتریان جدید
• عرضه محصولات برندهای معتبر و شناخته شده با گارانتی های اصلی
• عرضه و معرفی محصولات استانی به سایر مناطق
• تسهیل گردشگری با قدرت خرید بالاترو اطمینان خاطر
• اعتماد، سهولت، یکپارچگی، دسترسی
• تسهیل فعالیت واحد اداری

معرفی

• وایت لند یک زیست بوم در پهنه فضای مجازی ست. سرزمینی که میخواهد تمامی نیازهای ساکنین خویش را در قالب صفحات وب پاسخگو باشد. گاه در حوزه سلامت گاه در حوزه سرگرمی و گاه در حوزه نیازهای روزمره اعضا و مشتریان گام برمیدارد.این سرزمین در واقع ویترینی از محصولات رنگارنگ و متنوع است که میتواند چشمان هر بیینده ای را خیره نموده و او را برای سکونت در این سرزمین ترغیب نماید.
• وایت لند برآن است با ارائه خدمات ممتاز و متمایز با آنچه تاکنون اتفاق افتاده است بستر مناسبی را برای سهولت استفاده از کالا و خدمات برای مشتریان خویش فراهم سازد.
• این سامانه تنها به مشتریان خویش اکتفا ننموده و همواره در پی جذب و نگهداری شرکای ممتاز تجاری خود در راستای جذاب تر ساختن ویترین محصولات خویش است.
• هدف ما در وایت لند تبدیل شدن به بزرگترین عرصه تجاری کشور در زمینه عرضه محصولات و خدمات مورد نیار ساکنین این سرزمین می باشد. در این راستا ما میتوانیم بستر مناسبی را برای صاحبان کسب و کار فراهم آوریم تا با حضور در سامانه وایت لند به عرضه محصولات و خدمات خود در بستر تجارت الکترونیک بپردازند. قطعا حضور ایشان در عرصه تجارت الکترونیک و رقابت با سایر صاحبان کسب و کار کمک شایانی به بهبود عملکرد و رونق اقتصادی کسب و کارشان خواهد نمود.